У НАТО хочуть призупинити польоти МіГ-29, відремонтованих у Росії

Атлантична рада хоче призупинити експлуатацію винищувачів МіГ-29, ремонтованих у Росії, після інциденту  з падінням літака в море у Болгарії.

Про це повідомляє «Європейська правда».

«Потрібно негайно провести повне розслідування інциденту, включаючи експертів із союзних країн та країн-партнерів, що мають великий досвід експлуатації, технічного обслуговування та ремонту МіГ-29, зокрема Польщі та України», − йдеться у заяві Атлантичної ради з приводу катастрофи літака.

У НАТО заявили, що міністр оборони Болгарії має представити громадськості повний звіт про виконання усіх укладених контрактів із російською літакобудівельною компанією «МіГ» за рамковою угодою 2018 року на ремонт та обслуговування МіГ-29.

«Потрібна відповідь на питання, які гарантії ми можемо вважати надійними та обгрунтованими, коли йдеться про ремонт наших винищувачів на заводах країни, яка вважає НАТО і Болгарію ворогами», − йдеться у заяві.

У НАТО також вважають, що уряд Болгарії має звернутися до Альянсу з запитом на здійснення місії повітряного патрулювання, доки країна не оновить свій парк винищувачів.

https://armyinform.com.ua/2021/06/u-nato-hochut-pryzupynyty-poloty-mig-29-vidremontovanyh-u-rosiyi/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *