У Полтаві лікарі з Англії допомагають українцям

У Полтаві налагоджено співпрацю з недержавною англійською благодійною організацією Uk-Med, яка надає медичні послуги переселенцям.

Так, на території Полтавського державного аграрного університету виїзна бригада медичних працівників Uk-Med організувала обстеження стану здоров’я всіх охочих мешканців регіону та переселенців.

— Раніше ми побували у складі делегації Uk-Med у різних країнах. Світовий досвід надання медичних послуг нині необхідний саме українцям, на долю яких випали страхіття війни. Місія Uk-Med підсилює та трохи розвантажує вітчизняних сімейних лікарів, допомагаючи їм працювати з більшою кількістю громадян. Окрім Полтави, ми працюємо і в Західній Україні, — розповіла лікарка Uk-Med Шерон Ірвін.

Слід відмітити, що взаємодія відбувається в рамках спеціальної програми. Uk-Med активно співпрацює з країнами, мешканці яких перебувають у складній геополітичній та економічній ситуації. Безпосередньо в Україні ця взаємодія налагоджена з Міністерством охорони здоров’я.

Іноземні лікарі зазначають, що вони приємно вражені фаховістю місцевих медиків, а також доступністю медобслуговування для українців.

— Стан медичного обслуговування в регіоні характеризує Україну як державу, що відповідально ставиться до власного народу. Нині надзвичайно важливо дбати про стан здоров’я, адже в багатьох переселенців та людей поважного віку спостерігаємо стрес через необхідність покинути свої домівки чи ведення бойових дій. Наша діяльність в Україні залежатиме від подальшого розвитку ситуації. Ми можемо перебувати тут і до кінця цього року. Наразі точно визначено активну роботу протягом травня, — підсумувала Шерон Ірвін.

https://armyinform.com.ua/2022/05/14/u-poltavi-likari-z-angliyi-dopomagayut-ukrayinczyam/