У районі ООС відбулися показові заняття з тактичної медицини

У районі проведення операції Об’єднаних сил на базі з однієї з механізованих частин відбулись інструкторсько-методичні заняття з тактичної медицини. У заняттях брали участь бойові медики,  а також військовослужбовці підрозділів, які виконують бойові завдання в ООС.

Особовий склад відпрацював алгоритм надання медичної допомоги пораненим під час бою на взводному опорному пункті, а також пораненим членам екіпажів бойових машин піхоти.

За сценарієм заняття, військовослужбовці дістали поранення під час боєзіткнення, і надалі поетапно демонструвалися дії з надання їм первинної допомоги з подальшою евакуацією з «червоної» в «жовту» зони. Кожний етап відбувався у конкретному місті: траншея, бліндаж, машина медичної допомоги, гвинтокрил.

Усі кроки медики підрозділів проводили згідно зі встановленими правилами і нормативними вимогами, а також голосом супроводжували і пояснювали кожну дію під час надання допомоги.

На кожному етапі заняття демонструвалися можливості сучасної спеціальної техніки та медичного обладнання.

До речі, на заняттях був задіяний спеціальний медичний автомобіль на базі позашляховика «Тойота», який брав участь у параді до Дня Незалежності.

Після заключного етапу занять всі умовно поранені були доставлені повітряним шляхом до кінцевого пункту евакуації.

‒ Кожний військовий, який брав участь в операції Об’єднаних сил, може бути впевненим, що у випадку поранення чи травмування отримає кваліфіковану медичну допомогу. Тому ми будемо робити все можливе, щоб зберегти життя і здоров’я наших захисників, – підкреслив, підбиваючи  підсумки заняття, командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

Фото автора

https://armyinform.com.ua/2021/09/u-rajoni-oos-vidbulysya-pokazovi-zanyattya-z-taktychnoyi-medyczyny/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *