У ВІКНУ відбувся чемпіонат із гирьового спорту

У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся чемпіонат із гирьового спорту, присвячений Дню захисника та захисниці України. Понад 85 учасників взяли участь у змаганнях, серед них — 20 жінок.

Курсанти змагаються у цьому виді спорту з 2017 року щорічно двічі на рік — восени і навесні. Цього разу для незалежного суддівства вперше були запрошені кваліфіковані судді з Національного університету біоресурсів і природокористування України, гуманітарно-педагогічного факультету кафедри фізичного виховання, студенти спеціальності «фізична культура і спорт».

Спортсмени військового інституту неодноразово показували відмінний результат та здобували призові місця. Під час заходу виконали нормативні вимоги на кандидата в майстри спорту троє хлопців і чотири дівчини. Наразі у ВІКНУ — три майстри спорту, два з них — курсантки 5-го та 2-го курсів.

Викладач кафедри фізичного виховання і тренер збірної команди інституту майор Максим Підопригора з 2017 року опікується розвитком гирьового спорту у Військовому інституті. Сам він почав свою спортивну кар’єру ще курсантом у 2009 році, у 2012 році став майстром спорту України.

—Любов до спорту прищепив мені мій тренер. Спираючись на свій життєвий шлях, можу сказати: курсантам спорт допоможе у житті.

Учасники змагань вдячні Віталію Андріяшу, майстру спорту міжнародного класу і тренеру Національного університету біоресурсів і природокористування України, за справедливе суддівство. А також Союзу гирьового спорту України, який допомагає університету в розвитку гирьового спорту у Військовому інституті та надає всебічну допомогу й підтримку.

Підготував Олександр Беккер

https://armyinform.com.ua/2021/10/u-viknu-vidbuvsya-chempionat-iz-gyrovogo-sportu/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *