У Вінниці відбувся благодійний проєкт «Доброго вечора, ми з України!»

На базі Вінницької обласної філармонії імені Миколи Леонтовича відбувся благодійний проєкт «Доброго вечора, ми з України!». Ініціаторами дійства стали громадська організація VinnSolard та Вінницький козацький полк імені Івана Богуна.

Головна мета проєкту − продовження збору коштів на закупівлю бронеавтомобіля для 118-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗС України. До цього громадська організація їздила по містах Польщі. Знайомили наших польських друзів із державними традиціями України, показували реальні події жорстокої війни, котру на території нашої держави веде росія, і водночас запрошували їх долучитися до збору коштів на броньовану машину для захисників України.

− Сьогодні наша команда сподівається зібрати 400 доларів, котрі нам залишилися, і тоді ми зможемо розпочати новий проєкт. Це вже буде збір коштів на закупівлю дрона для одного з підрозділів ЗСУ. Ще одна цікава особливість нашого вечора − перед концертом ми організували в фойє філармонії ярмарку з найкращими виробами наших вінницьких волонтерів. Це традиційні українські глечики, вироби із ниток, ляльки-мотанки, намиста з державною символікою, смачне печиво, мафіни і навіть картини. Усі зібрані кошти від продажі виробів також підуть на допомогу ЗСУ, – розповіла кореспондентці АрміяInform голова громадської організації VinnSolard Ольга Дернова.

На благодійному концерті виступали найкращі зіркові солісти та композитори серед яких, зокрема, Микола Свидюк, Оксана Славна, Вікторія Гнатюк, Михайло Мода, Оксана Кулик, Blockbaby та Софія Єгорова. Під час концерту артисти виконували як власні музичні твори, так і народні українські пісні.

− Для мене неабияке щастя брати участь у благодійному проєкті, кошти якого підуть на допомогу нашим захисникам. Крім того,сьогодні я мала радість відвідати громадську організацію VinnSolard і на власні очі побачити, як важко працюють волонтери, навіть щоб виготовити одну маскувальну сітку. Хтось фарбує тканину, сушить її, потім передають іншим членам команди, котрі її нарізають і вже безпосередньо плетуть. Це насправді неймовірно, − розповіла київська співачка Софія Єгорова, яка була учасницею українських та міжнародних вокальних конкурсів.

Фото автора

https://armyinform.com.ua/2022/07/30/u-vinnyczi-vidbuvsya-blagodijnyj-proyekt-dobrogo-vechora-my-z-ukrayiny/