У Вінницькому гарнізоні відбулись урочистості з нагоди Дня захисника та захисниць України

Сьогодні в переддень свята захисників і захисниць України у Вінниці відбулася низка урочистостей. Із самого ранку в Командуванні Повітряних Сил ЗСУ відбулось урочисте шикування із привітаннями присутніх воїнів та вшануванням загиблих героїв.

Генерал-лейтенант В’ячеслав Шамко, начальник штабу – заступник командувача Повітряних Сил ЗС України, подякував військовослужбовцям за патріотизм, мужність і відданість, з якою вони виконують обов’язки.

З нагоди свята багатьох офіцерів Командування Повітряних Сил Збройних Сил України заохотили відзнаками та грамотами. Окрім того, за зразкову службу декілька офіцерів отримали цінні подарунки.

Пам’ять про полеглих побратимів вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до обелісків на Алеї Героїв вінничан та пам’ятника «Вони не повернулись з польоту».

Відбулись урочистості і в центрі Вінниці. Покласти квіти до Меморіалу Слави, пам’ятного знаку «Небесній сотні та загиблим Героям АТО» прийшли не лише представники органів місцевого самоврядування та військовослужбовці гарнізону, а й сотні простих вінничан разом із дітками. Малеча з букетами виглядала особливо щемливо. Продовжились урочистості у гарнізонному Будинку офіцерів. Святковим концертом захисників і захисниць України  привітали творчі колективи міста та області.

А на території Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону, окрім традиційних урочистостей, помолились за Україну та її захисників. Цього дня тут освятили капличку. Чин освячення був звершений Собором духовенства Вінницько-Тульчинської єпархії ПЦУ на чолі з її керівником архієпископом Михаїлом.

https://armyinform.com.ua/2021/10/u-vinnyczkomu-garnizoni-vidbulys-urochystosti-z-nagody-dnya-zahysnyka-ta-zahysnycz-ukrayiny/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *