У ВІТІ на вірність українському народові присягнули понад 170 майбутніх офіцерів запасу

173  майбутні офіцери запасу, зокрема 24 захисниці, Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут склали Військову присягу на вірність українському народові.

Як інформує пресслужба військового вишу, церемонія складання присяги відбулася на базі батальйону забезпечення навчального процесу ВІТІ.

З урочистою подією всіх присутніх привітав заступник начальника інституту з наукової роботи полковник Григорій Радзівілов. А військовий капелан отець Роман благословив майбутніх офіцерів на зразкову службу українському народові.

Сьогоднішні урочистості стали підсумком майже місячного інтенсивного навчання, на якому були продемонстровані хороші теоретичні знання та практичні навички військового зв’язківця. Зокрема, майбутні офіцери вдосконалили свої професійні знання з первинної загальновійськової підготовки, підготовки техніки зв’язку до бойового застосування, навички з експлуатації та ремонту озброєння і військової техніки.

https://armyinform.com.ua/2021/07/u-viti-na-virnist-ukrayinskomu-narodovi-prysyagnuly-ponad-170-majbutnih-oficzeriv-zapasu/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *