У Залі пам’яті Міноборони відбулася церемонія вручення Книги пам’яті добровольців

Сьогодні у меморіальному комплексі «Зала пам’яті» на території Міністерства оборони України міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна урочисто передала представникам територіальних відділів Міністерства у справах ветеранів копії Книг пам’яті добровольців-захисників.

— Напередодні Дня захисників і захисниць України ми передаємо ці книги в усі куточки України. Аналогічні книги існують про вояків, які загинули за Україну в російсько-українській війні у лавах Збройних Сил України та інших військових формуваннях, — сказала Юлія Лапутіна. — Однак до березня цього року книг з іменами саме воїнів-добровольців не було…

Представники територіальних відділів Мінветеранів зі свого боку нададуть частину книг керівникам обласних державних адміністрацій — для подальшого їх розміщення у місцях вшанування пам’яті.

Довідково. Наказ Мінветеранів «Про Книгу пам’яті добровольців – захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України» було видано у вересні 2020 року.

Книга була вперше презентована у березні 2021 року у меморіальному комплексі «Зала пам’яті» на території Міністерства оборони України.

Концепція та структура Книги пам’яті добровольців – захисників України були узгоджені з представниками громадськості, добровольчих формувань, Головним штабом Української добровольчої армії, добровольчим українським корпусом «Правий сектор», добровольчим батальйоном ОУН, Міністерством оборони України та Громадською радою при Мінветеранів.

Анна Гудзь

https://armyinform.com.ua/2021/10/u-zali-pamyati-minoborony-vidbulasya-czeremoniya-vruchennya-knygy-pamyati-dobrovolcziv/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *