У Збройних Силах України створюються громадські експертні групи

20 листопада Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний зустрівся з воєнними експертами та волонтерами, які багато років підтримують Збройні Сили. Про це у Facebook повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

– Сьогодні я своїм наказом скасовую у всіх Збройних Силах України такий інститут як радники на громадських засадах. На зміну йому створюються громадські експертні групи. Вони будуть працювати при кожному виді та роді військ (сил), – зауважив Валерій Залужний.

За словами Головнокомандувача ЗС України, це дасть новий поштовх співпраці з експертним середовищем та розширить механізми громадської участі у розвитку Збройних Сил України.

– Дякую всім, хто допомагає розбудовувати Збройні Сили України. Ваш незалежний досвід і експертиза для нас дуже важливі, – додав Головнокомандувач Збройних Сил України.

До складу громадських експертних груп увійдуть фахівці з різних сфер діяльності, які будуть об’єднані за відповідними напрямами. Так, спочатку передбачається створення груп з протидії корупції, розвитку ЗС України, взаємодії з громадянським суспільством, посилення комунікаційних спроможностей. У подальшому за потреби напрями можуть бути розширені.

Довідково.
Експертні групи – це дорадчий орган в ЗС України. Його основним завданням є надання консультацій, експертних висновків, пропозицій, налагодження співпраці з органами державної влади, місцевого самоврядування та громадськістю, участь в плануванні й проведення комунікаційних кампаній, розробка та вдосконалення нормативно-правової бази у воєнній сфері тощо.

https://armyinform.com.ua/2021/11/u-zbrojnyh-sylah-ukrayiny-stvoryuyutsya-gromadski-ekspertni-grupy/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *