У змаганнях на найкращий інженерний взвод Сухопутних військ перемогли військовослужбовці з Охтирки

На базі окремого Вінницького полку оперативного забезпечення відбулися змагання на найкращий інженерний взвод. Представники інженерних частин Командування Сухопутних військ зійшлись у боротьбі за першість у виконанні нормативів бойової підготовки.

Цей захід у розрізі проведення занять з дисциплін «Інженерні загородження» та «Інженерне забезпечення бою» відвідали науково-педагогічні працівники та курсанти факультету підготовки спеціалістів бойового (оперативного) забезпечення Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Представники факультету високо оцінили організацію змагань і зазначили важливість ознайомлення з ними курсантів.

— Саме таким чином майбутні офіцери можуть ближче ознайомитися з інженерними військами та наочно побачити виконання певних завдань інженерної підтримки, поспілкуватися з нещодавніми випускниками НАСВ, які беруть у цих змаганнях участь, — зазначив начальник кафедри тактики підрозділів бойового (оперативного) забезпечення полковник Дмитро Окіпняк.

Під час візиту представники Національної академії побачили дії відділення з облаштування мостового переходу за допомогою комплекту ТММ-3М1 та дії відділення з пророблювання проходу у протитанковому мінному полі за допомогою УР-83П. Усі присутні були вражені швидкістю і якістю виконання завдань, а також злагодженою роботою підрозділів. З курсантами факультету проведено і практичні заняття та відпрацювання нормативів на техніці.

Наприкінці змагань полковник Дмитро Окіпняк подякував командирові частини полковнику Дмитру Овсяникову за запрошення на захід та висловив надію на подальшу співпрацю між частиною та факультетом задля поліпшення підготовки майбутніх офіцерів інженерних військ.

Перемогу у змаганнях здобула команда окремого полку підтримки з міста Охтирка. Друге місце за військовослужбовцями з окремого полку підтримки (м. Самбір), третє — представниками окремого полку підтримки (м. Новоград-Волинський).

Фото пресслужба Національної академії

https://armyinform.com.ua/2021/10/u-zmagannyah-na-najkrashhyj-inzhenernyj-vzvod-suhoputnyh-vijsk-peremogly-vijskovosluzhbovczi-z-ohtyrky/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *