Учні столичної школи «Тріумф» передали книжки до фронтових бібліотек

Учні київської спеціалізованої школи «Тріумф» передали свої та спеціально придбані книжки до духовного і реабілітаційного центрів міст Карлівка та Авдіївка, що розташовані в районі проведення ООС. Благодійний захід відбувся за ініціативи Київської організації Національної спілки журналістів України та колективу редакції часопису «Пам’ятки України: історія та культура».

Серед книжок, зібраних учнями школи, перлиною стали дві авторські книжки всесвітньо відомої сучасної української письменниці, поетеси Ліни Костенко — «Триста поезій» та історичний роман у віршах «Берестечко». На одній з них Ліна Василівна власноруч написала послання до українських оборонців:

«Ми воїни. Не ледарі. Не лені.

І наше діло праведне й святе,

Бо хто за що, а ми за незалежність

Отож нам так і важко через те.

 

Воїнам ООС Полку особливого призначення.

Бережи Вас Бог!

З глибокою повагою

Ліна Костенко»

Окрім книжок, учні школи «Тріумф» передали в район ООС малюнки й листівки, аби привітати наших військових з Днем захисників і захисниць України.

Книги в район ООС доставлять спецпризначенці полку «Київ», який був сформований з добровольчих батальйонів.

Під час зустрічі школярі з неприхованою цікавістю запитували у гостей про те, як вони зважилися залишити спокійне мирне життя та одними з перших поїхали боронити рідну землю на схід України.

Заслужений журналіст України Анатолій Сериков зауважив, що книжки від волонтерів на російсько-українській війні із самого її початку стали частиною національного спротиву агресору. Вони продовжують поєднувати родини українців з тими, хто їх захищає. Завдяки подарованій літературі, українські герої можуть перепочити від шаленого психологічного тиску, який чинить на них війна, а також мають змогу більше дізнатися про Батьківщину, історію, людину та її надбання, культуру, розвиток філософської думки, духовність, моральні цінності, — про все те, що вони боронять від кремлівських вандалів.

Фото: Дмитра Юрченка

https://armyinform.com.ua/2021/10/uchni-stolychnoyi-shkoly-triumf-peredaly-knyzhky-do-frontovyh-bibliotek/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *