Україна має гібридне ППО і далекобійну зброю, яка вразила ціль на 700 км — Олександр Камишін

Прочитаєте за: 2 хв. 25 Лютого 2024, 13:24

Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін підтвердив наявність в України власної далекобійної зброї та розповів про гібридне ППО.

Як повідомляє АрміяInform, інформацію міністр озвучив під час під час форуму «Україна. Рік 2024».

«Найважливіша програма для нашої країни — це ракетна програма. Але про неї я скажу не більше, ніж сказав наш президент, що у нас зʼявилася наша далекобійна зброя, яка вразила ціль на 700 км», — сказав Олександр Камишін.

За його словами, минулого року Україна також суттєво наростила виробництво боєприпасів і почала освоювати нові позиції.

Водночас за словами міністра, потреби фронту все одно значно більші, ніж виробничі спроможності США та ЄС разом взятих. «Але на цей рік ми також кратно нарощуємо виробництво по цій позиції», — сказав Олександр Камишін.

Міністр зазначив, що розробка систем ППО займає набагато більше років, ніж має Україна, але разом з партнерами знайдена можливість почати виробляти гібридне ППО.

«Це старі радянські системи та ракети, це західні системи вбудовані в нашу систему», — додав він.

Крім того, Україна з партнерами вже збирає БМП та БТР з німецькою компанією Rheinmetall і налагодила виробництво легкої гаубиці 105-го калібру з британськими партнерами.

Міністр наголосив, що ОПК це важливий ресурс зростання ВВП. Минулого року з 5% зростання 1,5% дала оборонна сфера.

Раніше Олександр Камишін заявив, що показник хорошої технологічної розробки — це зменшення вартості ліквідації кожного російського військовослужбовця.  Міністр пояснив, що для кожної позиції, яка виробляється, намагаються рахувати показник, який дозволяє оцінити ціну «хорошого руського» — Сost2Kill.

https://armyinform.com.ua/2024/02/25/ukrayina-maye-gibrydne-ppo-i-dalekobijnu-zbroyu-yaka-vrazyla-czil-na-700-km-oleksandr-kamyshin/