Україна не намагається замінити дронами артилерію — заступник Головнокомандувача ЗСУ

Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Лютого 2024, 13:41

Полковник Вадим Сухаревський

Сили оборони України не відмовляються від старих систем, а шукають комплексні рішення для посилення своїх спроможностей.

Про це на форумі «Україна. Рік 2024» розповів заступник головнокомандувача Збройних Сил України полковник Вадим Сухаревський.

За його словами, Україна не намагається замінити дронами артилерію, але використовує додаткові можливості ураження сил противники, в тому числі завдяки розвитку безпілотних систем.

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у свою чергу додав, що з початку року вже законтрактовано сотні тисяч безпілотників.

За його словами, план на рік — більше мільйона дронів.

«90% БПЛА, які використовуються на полі бою, це дрони українського виробництва. В нас є 300 тисяч інженерів і 200 компаній, які виготовляють БПЛА», — сказав міністр.

Це будуть не лише ударні FPV-дрони, але й інші безпілотні системи, в тому числі наземні та надводні.

Як повідомляє АрміяImform, Вадим Сухаревський пояснив, що одне із завдань новостворених в системі ЗСУ Сил безпілотних систем — зустрічати противника на полі бою першими та убезпечити українського військового від максимально можливої кількості ворожих засобів ураження.

https://armyinform.com.ua/2024/02/25/ukrayina-ne-namagayetsya-zaminyty-dronamy-artyleriyu-zastupnyk-golovnokomanduvacha-zsu/