Україна працює над поверненням захисників Маріуполя – Володимир Зеленський

Українська влада працює над повернення захисників Маріуполя. Цим процесом керує Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Про це Президент Володимир Зеленський заявив під час брифінгу з прем’єр-міністром Люксембурга Ксав’є Бетелем у Києві.

«Багато деталей не зможу сказати. Дуже хочеться, щоб обмін відбувався, щоб партнери, які взяли на себе зобов’язання допомагати з цим обміном, дійсно виконали обіцянки. Ми в це не тільки віримо. Ми працюємо, але вся робота відбувається на майданчику нашого Головного управління розвідки. Вони керують цим процесом. Будемо очікувати результати», – сказав глава Української держави.

Він наголосив на необхідності швидкого вирішення цього питання, оскільки втрачений час негативно впливає на українських захисників, особливо поранених.

«Що відбувається з ними конкретно зараз, яку допомогу їм надають, окрім на словах, ми нічого не знаємо», – поінформував Зеленський, зазначивши, що українська розвідка знає більше деталей.

Президент наголосив, що влада на політичному рівні має робити все для повернення військових. Зокрема, максимально підключати до цього процесу партнерів: і Червоний Хрест, і Організацію Об‘єднаних Націй, і держави, які мають певний вплив на російську федерацію.

Нагадаємо, понад 80 днів українські військовослужбовці тримали оборону Маріуполя. 16 травня розпочалась евакуація захисників міста із заблокованого російськими загарбниками металургійного комбінату «Азовсталь».

Після виведення українських військових із меткомбінату, згідно з домовленостями, вони очікують на обмін.

https://armyinform.com.ua/2022/06/21/ukrayina-praczyuye-nad-povernennyam-zahysnykiv-mariupolya-volodymyr-zelenskyj/