Україна та Польща констатували єдність позиції щодо «Північного потоку-2»

Заступник керівника Офісу Президента України Андрій Сибіга у телефонній розмові з держсекретарем канцелярії Президента Польщі Якубом Кумохом узгодили позиції щодо будівництва російського газопроводу «Північний поткік-2».

Про це іформує пресслужба Офісу Президента.

Сторони констатували єдність позиції, що проєкт «Північний потік – 2» становить насамперед безпекову загрозу для всієї Європи.

«Північний потік – 2» – це геополітична зброя Росії, що буде використовуватися агресором проти західного демократичного світу», – наголосив заступник керівника Офісу Президента. Важливою, на його переконання, є подальша скоординована діяльність з протидії його запуску.

Андрій Сибіга також поінформував співрозмовника про безпекову ситуацію на сході України, передусім у контексті концентрації російських військ та озброєння вздовж українського державного кордону, а також про стан мирного процесу, важливі конкретні заходи, в межах якого продовжує блокувати російська сторона.

Заступник керівника Офісу глави держави подякував за незмінну підтримку Польщею суверенітету, незалежності й територіальної цілісності України в міжнародно визнаних кордонах.

https://armyinform.com.ua/2021/07/ukrayina-ta-polshha-konstatuvaly-yednist-pozycziyi-shhodo-pivnichnogo-potoku-2/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *