Україна вдячна Комітету Червоного Хреста за сприяння у евакуації частини цивільного населення Маріуполя до Запоріжжя – Ганна Маляр

Заступник Міністра оборони України Ганна Маляр сьогодні зустрілася з Головою Делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні паном Паскалем Хундтом та представниками Комітету. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

– Повномасштабне вторгнення російських військ в Україну 24 лютого 2022-го спровокувало появу глибинних, часто катастрофічних, проблем щодо жертв наслідків російської неспровокованої збройної агресії. Мова про поранених, хворих, безвісті зниклих, загиблих, громадян в районах бойових дій та на тимчасово зайнятих агресором територіях, військовополонених, – зазначила Ганна Маляр.

За її словами, Україна давно налагодила співпрацю з Червоним Хрестом з цих питань, але зараз проходить особливо активна співпраця.

Також було обговорено одну з найбільш критичних ситуацій – Маріуполь.

– Україна вдячна Комітету Червоного Хреста за сприяння у евакуації частини цивільного населення Маріуполя до Запоріжжя, – написала Ганна Маляр.

У свою чергу Паскаль Хундт розповів про евакуацію цивільних громадян та відповідні переговори з керівництвом України.

– Також у планах наших колег з Комітету Червоного Хреста – розширення співпраці щодо навчання питанням міжнародного гуманітарного права військовослужбовців Сил ТрО ЗСУ, – на завершення додала заступник Міністра оборони України.

https://armyinform.com.ua/2022/05/13/ukrayina-vdyachna-komitetu-chervonogo-hresta-za-spryyannya-u-evakuacziyi-chastyny-czyvilnogo-naselennya-mariupolya-do-zaporizhzhya-ganna-malyar/