Україна вивчає досвід впровадження інноваційних шляхів реабілітації та протезування – МОЗ

Українська делегація у складі заступника Міністра охорони здоров’я України Ірині Микичак, голови Комітету ВРУ з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайла Радуцького та народного депутата України Андрія Богданця відвідала міжнародну торгову виставку, організовану платформою «OTWorld».

На відкритті виставки представники світової професійної ортопедичної спільноти висловили підтримку народу та героїчним медикам України у боротьбі з російською агресією. На виставці було представлено потужний спектр спеціалізованого обладнання та технології для реабілітації людей з інвалідністю.

Основною метою було проведення перемовин із керівниками Німецької асоціації ортопедичних технологій щодо залучення інвестицій у впровадження сучасних технологій протезування в Україні, а також подальший розвиток реабілітаційної допомоги захисникам України. особливо, і щодо можливості створення спеціального навчального центру для лікарів і фахівців із протезування на західній Україні.

Адже саме в цьому заході формується виняткова основа для професійної дискусії й пошуку інноваційних продуктів і послуг, а також новітніх підходів до лікування та реабілітації.

Особливо важливо залучення нових технологій у медичну допомогу та реабілітацію. Через військову агресію та геноцид проти українського народу багатьох бійців і цивільних громадян потребують протезування і подальшої медичної допомоги.

«Сьогодні ми зробили важливий крок до можливостей протезування та реабілітації для тих, хто цього потребує, а також залучення важливих інвестицій для розвитку цієї галузі в Україні. Ми задоволені, що німецькі колеги підтримують наше прагнення кожної людини з інвалідністю в Україні відчула себе захищеною зі збереженістю як життя, могла повноцінно жити і працювати, брати активну участь у всій сфері життя суспільства», — зазначила Ірина Микичак.

Головне гасло OTWorld – «Приєднуйся до прогресу». Тому протези та ортопеди, інженери, хірурги, лікарі, фізіотерапевти та експерти з суміжних спеціалізованих галузей з усього світу збираються разом у цьому передовому заході для пошуку інноваційних продуктів та послуг для реабілітації людей.

Захід із обмеженими можливостями для підтримки людей із обмеженими можливостями, щоб вони могли повноцінно працювати, брати участь у аспектах життя суспільства – вдома, на роботі чи під час відпочинку, використовуючи сучасні технології у всіх реабілітаціях, зокрема найкращі.

Джерело: Урядовий Портал

https://armyinform.com.ua/2022/05/14/ukrayina-vyvchaye-dosvid-vprovadzhennya-innovaczijnyh-shlyahiv-reabilitacziyi-ta-protezuvannya-moz/