Україна візьме участь у міжнародних військових навчаннях Agile Spirit 2021, які пройдуть у Грузії

У багатонаціональних військових навчаннях Agile Spirit 2021, які пройдуть у Грузії з 26 липня по 6 серпня, візьмуть участь близько 2,5 тисячі військовослужбовців з 15 країн, включаючи Україну.

Про це повідомляє пресслужба Європейського командування ЗС США.

«Близько 2500 військових з 15 країн НАТО та партнерських держав візьмуть участь у навчаннях: Грузія (країна, яка приймає навчання), Естонія, Німеччина, Латвія, Литва, Польща, Румунія, Іспанія, Туреччина, Україна, Велика Британія, США, Канада, Італія та Азербайджан. Серед них близько 700 військовослужбовців США, близько 1600 — грузинський персонал і приблизно 250 — з інших країн-учасниць», — повідомили у відомстві.

Навчання відбуватимуться загалом у п’яти навчальних місцях на території Грузії: полігон «Вазіані»; військовий аеропорт «Вазіані»; тренувальний майданчик «Орфоло»; авіабаза «Сенакі» та тренувальний майданчик «Сорта/Екі».

Маневри охоплять змодельовані навчання на командному пункті, польові тренування та спільні багатонаціональні навчання на рівні батальйонів з живим вогнем.

Мета військових навчань Agile Spirit 2021 — підвищення боєготовності та взаємодія збройних сил США та країн-членів Альянсу й регіональних учасників у реалістичному навчальному середовищі.

Як повідомляла АрміяInform, 19 липня на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочалися багатонаціональні навчання «Три Мечі – 2021».

https://armyinform.com.ua/2021/07/ukrayina-vizme-uchast-u-mizhnarodnyh-vijskovyh-navchannyah-agile-spirit-2021-yaki-projdut-u-gruziyi/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *