Українські «Буки» відбили авіаційний удар умовного противника на адмінмежі з Кримом

На адміністративній межі з тимчасово окупованим Кримом у межах проведення тактичних навчань підрозділів протиповітряної оборони бойові розрахунки зенітних ракетних комплексів «Бук» відбили авіаційний удар умовного противника.

Про це повідомляє пресслужба Командування об’єднаних сил України.

[embedded content]

За словами командувача Об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва, бойовий підрозділ здійснив багатокілометровий тривалий марш на техніці до позиційного району.

— Вже на місці військовослужбовці виконали розгортання комплексів на необладнаних позиціях. Зокрема, розрахунки відпрацювали пошук, виявлення, захоплення та супроводження повітряних цілей, — наголосив командувач.

На завершення тренування особовий склад зенітних ракетних комплексів виконав умовні пуски по повітряних цілях, прикривши таким чином важливі об’єкти цивільної й військової інфраструктури від авіаудару. 

— Підрозділ із завданням впорався добре. Виконання практичних дій здійснювалося на незнайомій місцевості в умовах складної наземної, повітряної та радіоелектронної обстановки. Розрахунки швидко заступили на бойове чергування, автоматично взяли на супроводження та знищили виявлені радіолокаційною станцією цілі умовного противника ще до моменту входження їх у район відповідальності, — підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

https://armyinform.com.ua/2021/07/ukrayinski-buky-vidbyly-aviaczijnyj-udar-umovnogo-protyvnyka-na-adminmezhi-z-krymom/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *