Українські музиканти збирають кошти для батальйону «Свобода»

У рівненському міському палаці культури відбувся концерт, під час якого усі охочі змогли оцінити сучасну українську музику – фолк, рок, поп. Усе, що є хороше, якісне, а головне своє – рідне. Перед глядачами виступили гурти ROMAX, MADHEADS, «НАШ ДЕНЬ», солісти − Христина Панасюк та Галина Куришко.

Ведучий концерту актор театру та кіно боєць батальйону «Свобода» Сергій Волосовець подякував присутнім за підтримку та допомогу на фронт. Розповів, що у глядацькому залі є кілька скриньок зі збору коштів для воїнів його підрозділу, які в перші дні повномасштабного вторгнення росії в Україну пішли до тероборони Києва − велика кількість із них саме артисти й музиканти. Планується, що гроші буде витрачено на індивідуальні засоби захисту, військове обладнання підрозділів зі складу бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука.

читайте також:

− Об’єднатися заради збору коштів для українських захисників хороша ініціатива, особливо цікаво коли це музиканти, солісти й групи різних напрямків. Якісної, чесної, української музики з кожним днем стає більше й це чудово. Вона є, вона розвивається, а люди мають можливість чути якісний український контент, який є унікальний у всьому світі, − наголосила співачка Христина Панасюк.

Фото автора

https://armyinform.com.ua/2022/06/18/ukrayinski-muzykanty-zbyrayut-koshty-dlya-bataljonu-svoboda/