Українські піхотинці на навчаннях Combined Resolve в Німеччині діятимуть у складі американського батальйону сил BLUFOR

Сьогодні, 29 листопада, до Об’єднаного багатонаціонального центру з підготовки підрозділів (JMRC), що у Федеративній Республіці Німеччина, прибула зведена механізована рота 92-ї механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка для участі в багатонаціональних навчаннях Combined Resolve XVI. Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних Сил України.

Вперше Збройні Сили України в цих маневрах будуть представлені підрозділом, озброєним новітніми зразками бронетехніки вітчизняного виробництва — БТР-4Е, БРЕМ-4РМ та санітарно-евакуаційною машиною БММ.

Українські піхотинці діятимуть у складі американського батальйону сил BLUFOR. Також наші офіцери  увійдуть до секцій розвідки, планування та логістики штабу цього батальйону.

Окрім того, в Combined Resolve XVI візьме участь підрозділ від Сил спеціальних операцій ЗС України.

[embedded content]

На навчаннях передбачено відпрацювання планування та управління багатонаціональними підрозділами під час пересування, розгортання в передбойові та бойові порядки, ведення оборонних і наступальних дій вдень та вночі.

https://armyinform.com.ua/2021/11/29/ukrayinski-pihotynczi-na-navchannyah-combined-resolve-v-nimechchyni-diyatymut-u-skladi-amerykanskogo-bataljonu-syl-blufor/