Українські військові відпрацювали нову тактику застосування «Байрактарів» та «Джавелінів»

На полігоні «Широкий лан» у рамках підбиття підсумків діяльності Збройних Сил України за 2021 рік відбулось інструкторсько-методичне заняття із застосуванням розвідувально-ударних комплексів «Байрактар» та протитанкових ракетних комплексів «Джавелін».

Про це на своїй офіційній сторінці у Фейсбук повідомив Головнокомандувач ЗС України генерал-лейтенант Валерій Залужний.

«Ми придбали й отримали від партнерів як матеріально-технічну допомогу високотехнологічне озброєння, що суттєво підвищило боєздатність Збройних Сил України.

Враховуючи досвід бойових дій в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні ми відпрацювали нову тактику його застосування в бойових умовах та продемонстрували її командирам бригад і полків. Ми також показали їх комплексне застосування в умовах ночі та поганої видимості», – наголосив Головнокомандувач ЗС України.

Він додав, що метою інструкторсько-методичного заняття є опрацювання єдиних поглядів на організацію та проведення заходів підготовки військ (сил) у 2022 навчальному році з урахуванням іноземного досвіду та досвіду, здобутого Збройними Силами України в районі проведення операції Об’єднаних сил.

«Я щиро вдячний нашим партнерам за вагому матеріально-технічну допомогу і непохитну підтримку України», – додав Валерій Залужний.

https://armyinform.com.ua/2021/11/ukrayinski-vijskovi-vidpraczyuvaly-novu-taktyku-zastosuvannya-bajraktariv-ta-dzhaveliniv/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *