Уповноважений МОУ з рекрутингу назвав посади в армії, на які першочергово потрібні люди

Прочитаєте за: 2 хв. 7 Травня 2024, 10:53

Уповноважений Міністерства оборони України з питань рекрутингу Олексій Бежевець перерахував посади, на які в першу чергу підбираються люди, в тому числі в рекрутингових центрах.

Свої коментарі Олексій Бежевець надав в ефірі телемарафону «Єдині новини» 7 травня 2024 року.

За його словами, в центрах рекрутингу наразі більше 2000 вакансій.

«Це безпосередньо ті, які зібрали центри рекрутингу з військових частин, пункт постійної дислокації яких перебуває у відповідному регіоні, де знаходиться центр», — пояснив уповноважений МОУ з рекрутингу.

Ще порядку 10000 різних вакансій, за його словами, розміщені зараз онлайн безпосередньо військовими частинами.

«Це те поле вакансій, з якого може підбиратися людині те, що її цікавить. Відповідно з цих понад 10000 вакансій можна підібрати різні конкретні вакансії, які максимально близькі за фахом, за досвідом, за баченням людини», — зазначив Олексій Бежевець.

Водночас, як підкреслив уповноважений МОУ з рекрутингу, потреба є в першу чергу в бойових частинах, які безпосередньо беруть участь в стримуванні агресора, беруть участь у бойових діях.

І там, повідомив представник МОУ, йдеться про такі вакансії: водії, механіки, стрільці, оператори усіх видів озброєння, обслуга артилеристів, оператори БПЛА, бойові медики.

«І не тільки бойові, а загалом медики. Окремий шлях зараз для медиків створений, щоб людина, яка має хоча б базову освіту, могла в армію зайти саме на посаду, яка передбачає саме медичну допомогу», — розповів Олексій Бежевець.

Крім того, за його словами, є також велика кількість вакансій в армії, які пов’язані з логістикою, з обслуговуванням, з ремонтом. Є вакансії на штабні посади.

«Тобто велика кількість посад», — підкреслив Олексій Бежевець.

Як повідомляла АрміяInform, 7 травня 2024 року МОУ відкрило інформточку для рекрутингу на залізничному вокзалі в Києві.

https://armyinform.com.ua/2024/05/07/upovnovazhenyj-mou-z-rekrutyngu-nazvav-posady-v-armiyi-na-yaki-pershochergovo-potribni-lyudy/