Уражено понад 4000 загарбників: результат роботи ударних рот за останні сім місяців

Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Лютого 2024, 11:04

Фото: Армія дронів / Army of Drones

З червня 2023 року підрозділи БПЛА ліквідували тисячу танків, гармат, вантажівок, опорних пунктів і 4 319 російських окупантів.

Про це розповів Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

«І це тільки дані, де є 100% підтвердження з відео, тобто реальна кількість урожаю більша», — уточнив він.

33 школи, 67 рот, 14 тисяч цілей: що встигла Армія дронів за рік існування проєкту

33 школи, 67 рот, 14 тисяч цілей: що встигла Армія дронів за рік існування проєкту

У Мінифри зауважили, що саме з червня почали комплексно збирати інформацію про результати роботи підрозділів. Аналізували, хто, на якому напрямку і скільки техніки уразив.

«Розбір інформації до атомів та її аналіз дали змогу ухвалювати ефективні рішення і створити нову гнучку доктрину ведення війни. Також ми побачили, які підрозділи дійсно ефективно використовують дрони — і тому саме вони мають отримувати більше безпілотників. Такий підхід дасть змогу ефективніше нищити ворога, зберігати життя військових і досягати видимих результатів на полі бою», — йдеться у повідомленні.

Михайло Федоров додав, що така доктрина ведення війни змінюється й адаптується на основі реальних даних, які ми беремо просто з поля бою.

https://armyinform.com.ua/2024/02/08/urazheno-ponad-4000-zagarbnykiv-rezultat-roboty-udarnyh-rot-za-ostanni-sim-misyacziv/