Уряд ухвалив рішення щодо забезпечення участі української збірної у «Іграх Нескорених» у 2022 році

Кабінет Міністрів України на черговому засіданні ухвалив рішення щодо забезпечення безперервності підготовки збірної команди України до участі у міжнародних спортивних змаганнях «Ігри Нескорених» у 2022 році.

Про це інформує Урядовий портал.

Нагадаємо, що проведення заходу вже двічі переноситься через пандемію COVID-19. Ігри, що мали відбутися цьогоріч у м. Гаага, рішенням Ради та Фундації міжнародних спортивних змагань «Ігри Нескорених» заплановані на період з 16 по 22 квітня 2022 року. Попри це, навчально-тренувальні збори українських ветеранів продовжуються, адже захисники мають тримати високу спортивну форму і показати гідні результати.

Рішення уряду дозволить забезпечити якісну підготовку української збірної до змагань.

Наша команда представлятиме Україну у 8 видах спорту, зокрема, у плаванні, бігу, штовханні ядра, стрільби з лука, баскетболі на візках.

«Ігри Нескорених» – це міжнародні спортивні змагання за участі  військовослужбовців та ветеранів, які отримали травми, захворювання чи поранення під час виконання службових обов’язків. Мають на меті сприяти розвитку та популяризації спорту, як дієвого засобу реабілітації серед поранених захисників, а також спонукати суспільство й державу створювати для цього необхідні умови.

З часу перших «Ігор Нескорених» в Лондоні у 2014 році змагання відбулись в Орландо (2016), Торонто (2017) та Сіднеї (2018). П’яті Ігри – Invictus Games The Hague 2020 – мали відбутися у квітні 2020 року у Гаазі, Нідерландах.

https://armyinform.com.ua/2021/09/uryad-uhvalyv-rishennya-shhodo-zabezpechennya-uchasti-ukrayinskoyi-zbirnoyi-u-igrah-neskorenyh-u-2022-roczi/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *