Уряд ухвалив три важливих рішення в секторі оборони

Прочитаєте за: 2 хв. 9 Лютого 2024, 20:32

Кабінет міністрів України на своєму засіданні ухвалив три важливі рішення, які безпосередньо стосуються сектора оборони.

Про це йдеться на сайті Міністерства оборони України, передає АрміяInform.

Згідно з першим рішенням, іноземцям та особам без громадянства, а також членам їхніх родин, які на законних підставах проходять військову службу в Державній спеціальній службі транспорту за контрактом, виплачуватимуть одноразову грошову допомогу (ОГД).

«Тепер вони або члени їхніх родин отримуватимуть кошти як і решта військовослужбовців. Нагадаю, що ОГД виплачується у разі загибелі, смерті, інвалідності або часткової втрати працездатності», – розповіла Наталія Калмикова.

Друге рішення Уряду врегульовує надання допомоги медичними працівниками військових частин, військових закладів, установ, які беруть участь у бойових діях, здійснюють бойові завдання, без отримання ними ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики.

«Тепер у медичних ротах та медичних пунктах батальйонів на територіях, де ведуться бойові дії, буде достатньо лише подати відповідну декларацію про провадження господарської діяльності. Таким чином, медики звільняються від обов’язку довготривалого та складного оформлення ліцензії», – зазначила заступниця Міністра.

Відповідно до третього рішення, прийом громадян в ТЦК та СП відбуватиметься цілодобово.

«Це стосується як персонально-якісного обліку призовників, так і обліку транспортних засобів. Цілодобовими також стануть медичні огляди та психологічні обстеження ВЛК. Окрім того, ТЦК та СП отримали можливість цілодобово розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати стягнення», – додала Наталія Калмикова.

Раніше АрміяInform повідомляла, що Рустем Умєров подякував Литві за новий пакет військової допомоги.

https://armyinform.com.ua/2024/02/09/uryad-uhvalyv-try-vazhlyvyh-rishennya-v-sektori-oborony/