В Ізраїлі представили новий броньовик із посиленим захистом та підвищеною прохідністю StormRider

Ізраїльська компанія Plasan представила новий легкий броньований автомобіль StormRider 4×4, який є по суті еволюцією броньовика SandCat, сімейства легких броньованих машин 4×4. Про це повідомляється на Army Recognition.

StormRider має ту саму потужну, міцну та надійну трансмісію, що й SandCat, але в новинці вона інтегрована з повнопривідною роздаточною коробкою та потужною незалежною.

Новий автомобіль більший і просторіший, ніж варіанти SandCat Mk-IV і SandCat M-LPV, вміщує до 10 військовослужбовців, повністю захищений від балістичних загроз, а також має рівень захисту STANAG від вибухових пристроїв під транспортним засобом.

[embedded content]

Серійний StormRider був оновлений за допомогою нового дизайну, оскільки до того були показані лише попередні прототипи. Тепер він має більший кузов та спільну архітектуру з іншими моделями SandCat 4-го покоління, що робить його частиною модульної лінійки транспортних засобів. Ця унікальна функція зменшує навантаження на логістику, обслуговування та навчання, заощаджуючи довгострокові витрати та полегшуючи розгортання. 

StormRider з самого початку був розроблений для захисту від вибухів за допомогою комбінації технологій Plasan, інтегрованих у систему. V-подібне днище, що відбиває вибухи, плаваючі підлоги, накладки для ніг T-Bar і сидіння Terra, що поглинають енергію вибуху, – все це забезпечує безпеку та комфорт для пасажирів. Вхід та вихід із автомобіля швидкий і простий для всіх 10 осіб. Завдяки кільком портам для стрільби та додатковим дистанційним управлінням зброї військові здатні реагувати на будь-яку зовнішню загрозу. Міцний передній бампер оснащений вбудованою лебідкою, ширококолійна незалежна підвіска, постійний повний привід дозволяють екіпажу долати складну місцевість.

Підготував Микола Федорків

https://armyinform.com.ua/2021/11/v-izrayili-predstavyly-novyj-bronovyk-iz-posylenym-zahystom-ta-pidvyshhenoyu-prohidnistyu-stormrider/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *