В Одесі військові медики допомогли цивільним колегам врятувати поліцейського

В Одесі під час виконання навчально-тренувальних стрільб зазнав надважкого поранення черевної порожнини лейтенант поліції Сергій Самборський. Пораненого негайно госпіталізували до Одеської обласної клінічної лікарні. Враховуючи складність та специфіку ушкоджень, для порятунку життя пораненого цивільні лікарі звернулися по допомогу до своїх військових колег.

Як повідомили в пресслужбі Командування Медичних сил ЗСУ, хірургічна бригада військових медиків Одеський військовий госпіталь – ВМКЦ ПР терміново рушила на допомогу.

Майже чотири години спільними зусиллями цивільних та військових хірургів молодому лейтенанту була проведена важка операція: лапаратомія, вшивання рани 3,4 сегменти печінки, зупинка кровотечі, дивертикуляризація ДКП з формуванням гастроентероанастомоза, холецестомія.

Це дуже важкі оперативні втручання, адже у постраждалого була велика крововтрата та гемарогічний шок.

– У цивільних хірургів також є практика роботи з вогнепальними пораненнями, але у нас, враховуючи досвід надання кваліфікованої медичної допомоги в районі АТО/ООС, вона значно більша. Ми добре знаємо одне одного тому завжди готові прийти на допомогу для порятунку життя, – зазначив начальник відділення абдомінальної хірургії Військово-медичного клінічного центру Південного регіону підполковника медичної служби Ярослав Гайда.

Наразі стан пораненого важкий стабільний. Він перебуває під наглядом лікарів. Хірургічна бригада у складі начальника клініки колопроктології Військово-медичного клінічного центру Південного регіону Романа Єніна й головного хірурга Одеської області, завідувача хірургічного відділення Одеської обласної клінічної лікарні Петра Пустовойта та Ярослава Гайди зі своїм завданням впоралися на відмінно.

https://armyinform.com.ua/2021/07/v-odesi-vijskovi-medyky-dopomogly-czyvilnym-kolegam-vryatuvaty-policzejskogo/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *