В оперативному командуванні «Схід» визначили переможців у спортивному орієнтуванні

15-кілометровий марш-кидок, вправи з гирями, на перекладині, перетягування умовно пораненого та багато інших випробувань змусили добряче пропотіти найкращих військових спортсменів із 13 команд від військових частин та обласних ТЦК та СП оперативного командування «Схід» у змаганнях з першості зі спортивного орієнтування.

Як йдеться на сторінці у Фейсбук ОК «Схід», змагання відбуваються під Запоріжжям упродовж двох днів.

За результатами змагань «бронзу» вибороли військовослужбовці окремого ремонтно-відновлювального полку, «срібло» ‒ у окремої механізованої бригади «Холодний Яр», а «золото» і звання чемпіонів здобула команда окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ».

Окрему відзнаку за спортивний дух і волю до перемоги здобула команда окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха.

Серед команд ОТЦК та СП місця розподілились наступним чином: третє місце – Донецький, друге ‒ Запорізький, перше – Дніпропетровський обласний ТЦК та СП.

‒ Такі змагання ми проводимо вже четвертий рік поспіль, ‒ зауважив головний суддя змагань, начальник служби фізичної підготовки і спорту оперативного командування «Схід» підполковник Євген Коробка. ‒ Цього року додали вправи з кросфіту, на силу і витривалість, які стали сюрпризом для учасників. Ці елементи системи виживання стануть в нагоді і в реальному бою, ‒ наголосив офіцер.

https://armyinform.com.ua/2021/09/v-operatyvnomu-komanduvanni-shid-vyznachyly-peremozhcziv-u-sportyvnomu-oriyentuvanni/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *