В Україні почали працювати мобільні групи для підтримки ветеранів та їхніх родин

Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Лютого 2024, 13:48

В Україні почала працювати програма, яка дозволить ветеранам і їхнім родинам навіть у найвіддаленіших громадах мають отримувати якісні та фахові послуги.

Про це повідомляє сайт Мінреінтеграції.

Йдеться про оформлення документів, отримання пільг та соціальних гарантій, юридичне консультування, психосоціальну підтримку тощо.

Для цього в рамках ініціативи від ГО «Простір Можливостей» створили спеціальні мобільні групи при Коаліції ветеранських просторів.

Насамперед ідеться про надання таких послуг на рівні районного центру, селища та села. У складі таких груп — юристи, психологи та кейс-менеджери.

Із середини грудня такі мобільні групи вже надають підтримку ветеранам та членам їхніх сімей на Миколаївщині, Одещині, Львівщині, Вінниччині та Хмельниччині.

Підтримку державі в цьому питанні надає український бізнес. Компанія «Укрнафта» закупила та передала спеціальні автомобілі для таких мобільних груп.

Незабаром схожі мобільні групи мають з’явитися на Сумщині, Чернігівщині та Рівненщині.

Як повідомляла АрміяInform, Президент України Володимир Зеленський заявив про необхідність змін у проведенні державної політики щодо ветеранів.

У понеділок до Верховної Ради України надійшла заява від Юлії Лапутіної про відставку з посади Міністра у справах ветеранів України.

https://armyinform.com.ua/2024/02/06/v-ukrayini-pochaly-praczyuvaty-mobilni-grupy-dlya-pidtrymky-veteraniv-ta-yihnih-rodyn/