В уряді розповіли, як рахують показник Сost2Kill — ціну «хорошого руського»

Прочитаєте за: 2 хв. 25 Лютого 2024, 12:16

Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін заявив, що показник хорошої технологічної розробки — це зменшення вартості ліквідації кожного російського військовослужбовця.  

Як передає АрміяInform, таку думку міністр озвучив у неділю, 25 лютого, під час форуму «Україна. Рік 2024».

«В умовах дефіциту ресурсів важливим стає правильний розрахунок. Перший рік ми жили в парадигмі сміливості. Другий рік ми жили в парадигмі залізності. Третій рік нам важливо сфокусуватися на ефективності. І ми уважно рахуємо все, що виробляємо», — сказав Олександр Камишін.

Він пояснив, що для кожної позиції, яка виробляється, намагаються рахувати показник, який дозволяє оцінити ціну «хорошого руського» — Сost2Kill.

«Ми рахуємо багато інших показників, але фінально — це показник, який дозволяє оцінити та порівняти між собою різні наші вибори», — додав Олександр Камишін. 

Він наголосив, що завдяки командній роботі всього Кабміну, всіх сил, які працюють на безпеку та оборону, «по якимось виробам нам вдасться ще більше знизити ціну хорошого руського». 

«Я впевнений, що по FPV-шках вона наблизиться до 1000 доларів, наприклад», — резюмував очільник Мінстратегпрому. 

Нагадаємо, що в неділю, 25 лютого, у Києві проходить Форум «Україна. Рік 2024». Основними темами форуму стануть досягнення українських цілей у війні, розвиток Сил оборони й безпеки України, робота українського оборонно-промислового комплексу.

https://armyinform.com.ua/2024/02/25/v-uryadi-rozpovily-yak-rahuyut-pokaznyk-sost2kill-czinu-horoshogo-ruskogo/