В Євросоюзі назвали найшвидший спосіб збільшити постачання боєприпасів в Україну

Прочитаєте за: < 1 хв. 5 Лютого 2024, 19:47

Найшвидший, найдешевший і найефективніший спосіб збільшити постачання боєприпасів в Україну — це припинити експорт до третіх країн.

Про це заявив високий представник ЄС Жозеп Боррель у Брюсселі  після зустрічі з главою МЗС Польщі Радославом Сікорським.

Жозеп Боррель пояснив, що проблема сьогодні не в тому, що європейська промисловість не здатна виробляти, а в тому, що частина продукції з ЄС експортується до третіх країн.

За його словами, він намагався донести цю думку своїм колегам-міністрам цими днями і запропонував припинити такий експорт. Проте рішення про це можуть ухвалити лише держави-члени ЄС.

«Найкращий спосіб продати більше Україні або пожертвувати більше Україні — це спробувати сказати іншим: «Будь ласка, зачекайте, ви не на війні. Ви можете зачекати кілька місяців і перенаправити цю продукцію в Україну». Це політичне рішення, яке мають прийняти країни-члени ЄС», — сказав Жозеп Боррель.

Як повідомляла АрміяInform, Європейський Союз зможе поставити Україні близько 524 тис. артилерійських снарядів до березня замість мільйона, як планувалося торік.

https://armyinform.com.ua/2024/02/05/v-yevrosoyuzi-nazvaly-najshvydshyj-sposib-zbilshyty-postachannya-boyeprypasiv-v-ukrayinu/