Вантаж з-за океану передають на передову волонтери ветеранської спілки

Волонтери Всеукраїнського об’єднання «Спілка Учасників, Ветеранів, Інвалідів АТО та бойових дій» (СУВІАТО) отримали з-за океану й передають підшефним військовим частинам чималий гуманітарний вантаж, який налічує  форму одягу, спорядження та медичні засоби. Як розповіли журналістові АрміяInform у спілці, це стало можливим завдяки допомозі постійних партнерів СУВІАТО з американської організації United Help Ukraine, створеної за океаном українцями, які небайдужі до проблем співвітчизників та обізнані з їхніми потребами.

Цього разу волонтери спілки СУВІАТО отримали від заокеанських друзів пів сотні комплектів форми одягу, сто пар берців, 30 дощовиків, 20 тактичних окулярів, 60 пар тактичних рукавичок, 100 укомплектованих тактичних аптечок, понад 100 ізраїльських бандажів, 200 гемостатичних пов’язок CELOX, 100 турнікетів САТ та понад пів тисячі таблеток для очищення води. Волонтери кажуть, що цим надходженням вони зможуть закрити частину нагальних запитів від військових друзів.

– У нас немає такого, щоб ми передали все одразу і в один підрозділ, – пояснює одна з координаторок СУВІАТО Лія Котяш. – Ми розуміємо, що нині триває вже друга хвиля перекривання потреб наших захисників: хтось втратив під час ведення бойових дій аптечку, хтось зносив форму чи берці, хтось – використав турнікет або пов’язку. Це – розхідний матеріал, і таке буває. Тож саме під цих людей із конкретних підрозділів, із якими ми давно співпрацюємо, ми і формуємо наші відправлення.

читайте також:

Наразі спаковані вантажі відправляються до спецпризначенців, які ведуть бойові дії на Маріупольському напрямку, а також чорним запорожцям і тероборонцям на Світлодарський напрямок і в одне з добровольчих формувань у районі Краматорська.

– Вони – за нас стіною на передовій, а ми всі разом є міцним тилом наших воїнів, – говорить волонтерка. – Також ми вкотре дякуємо потужній спільноті донорів та усіх, хто своїми внесками наближає нашу перемогу!


https://armyinform.com.ua/2022/07/03/vantazh-z-za-okeanu-peredayut-na-peredovu-volontery-veteranskoyi-spilky/