Ветеранів російсько-української війни запрошують на «АнтиКонтузіяFest»

12 червня на території  госпіталю ветеранів російсько-української війни «Лісова поляна», що розташований у заповідному місті Київщини Пущі-Водиці, відбудеться перший в Україні захід у форматі «АнтиКонтузіяFest». Про це на  сторінці  закладу у Facebook розповила директорка Державного закладу «Госпіталь ветеранів війни «Лісова поляна» МОЗ України» Ксенія Возніцина.

Повідомляється, що  тих, хто відвідує захід, чекає: Антиконтузійний квест, Антиконтузійний флешмоб (від тренера проєкту «Запроси мене з війни»), 5 локацій з цікавезними вправами для подолання наслідків посткомоційного синдрому від фахівців реабілітаційного центру, фотозона, Антиконтузійне чаювання від Тетяни Сіренко, купа-купезна корисних порад, веселий настрій, спілкування, зустрічі, музика, катання на катамарані, антиконтузійні пиріжки, цілюще повітря Пущі-водиці!

– Наші друзі, ветерани, ваші родини, запрошуємо на «АнтиКонтузіяFest», який відбудеться від нашої команди, – розповіла Ксенія Возніцина. – Будемо говорити просто про «складне», весело про «не дуже», легко про «важке», створювати простір яскравих емоцій, радості спілкування, що задасть правильний тон у розумінні та якісних підходах до подолання наслідків «автографа війни» – посткомоційного синдрому!

Нагадаємо, що сучасний оздоровчий центр для реабілітації ветеранів російсько-української війни та їхніх родин госпіталь ветеранів війни «Лісова поляна» було відкрито на початку 2021 року. Він спеціалізується  на комплексному лікуванні посттравматичних синдромів та відновленні психічного стана здоров’я учасників бойових дій. Усі  послуги ветеранам війни надаються безоплатно.

https://armyinform.com.ua/2021/06/veteraniv-rosijsko-ukrayinskoyi-vijny-zaproshuyut-na-antykontuziyafest/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *