Відбулася офіційна церемонія прийому-передачі посади командира ЛитПолУкрбриг

Вчора, 07 жовтня, у Республіці Польща відбулася офіційна церемонія прийму-передачі посади командира Литовсько-польсько-української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького. Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

На офіційну церемонію прийому та передачі посади командира багатонаціональної бригади, яку до цього часу обіймав офіцер Збройних Сил України полковник Дмитро Братішко, прибула українська делегація на чолі з командувачем Десантно-штурмових військ ЗС України бригадним генералом Максимом Миргородським.

Нагадаємо, що офіцер Десантно-штурмових військ Збройних Сил України полковник Дмитро Братішко обіймав посаду командира ЛитПолУкрбриг з 2018 року.

Відтепер багатонаціональну бригаду очолить полковник Збройних Сил Республіки Польща Ярослав Мокжицький.

У присутності іноземних делегацій та поважних гостей новопризначеному командиру був переданий Бойовий прапор Литовсько-польсько-української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького.

Також цього дня відбулися святкові заходи з нагоди 6-ї річниці з Дня створення Литовсько-польсько-української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького, яка відзначалася 19 вересня.

Перенесення святкових заходів було пов’язано з тим, що особовий склад ЛитПолУкрбриг був залучений до проведення багатонаціонального навчання «Швидкий тризуб» у рамках СКШН «Об’єднані зусилля – 2021», яке нещодавно відбулося на території України.

На головній площі міста Люблін пролунали Державні Гімни трьох країн та були урочисто підняті Державні прапори України, Литовської та Польської республік.

За дорученням Міністра оборони України та Головнокомандувача Збройних Сил України голова української делегації – командувач Десантно-штурмових військ ЗС України бригадний генерал Максим Миргородський вручив нагороди та цінні подарунки особовому складу багатонаціональної бригади.

Слід відзначити, що полковник Дмитро Братішко продовжить подальшу офіцерську службу на керівних посадах у лавах Десантно-штурмових військ ЗС України.

Фото – служба зв’язків з громадськістю ЛитПолУкрбриг

https://armyinform.com.ua/2021/10/idbulasya-oficzijna-czeremoniya-pryjomu-peredachi-posady-komandyra-lytpolukrbryg/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *