Відновлення контролю Криму — стратегічне завдання України — Міноборони

Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Лютого 2024, 19:02

Під час виступу на форумі «26-2-14: Війна почалась у Криму» заступник Міністра оборони України Дмитро Кліменков наголосив на відновленні контролю Криму.

Про це інформує Міністерство оборони України, передає АрміяInform.

Метою заходу було нагадати та наголосити, що російська агресія проти України розпочалася з окупації Криму у 2014 році, і що тільки зі звільненням та реінтеграцією Криму війну буде завершено.

«В цьому напрямку ми вже зробили дуже багато: низка перемог над російським флотом протягом останніх двох років – це те, що вже увійшло в підручники з військової справи. Це те, що закладає фундамент для подальших дій наших Сил безпеки і оборони для подальшої деокупації Криму», – зазначив заступник Міністра оборони України.

Крім того, Дмитро Кліменков звернувся до всіх громадян України, які зараз в окупації в Криму: «Наші воїни щодня працюють для вашого визволення. Вони воюють, щоб визволити свій дім. Це обов’язково станеться!».

У події взяли участь урядовці, народні депутати України, дипломати, національні та міжнародні експерти.

Організатори форуму – Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим, Кримська платформа, Державне підприємство «Мультимедійна платформа іномовлення України».

«Безпека в Чорному морі – пріоритет для України та міжнародної спільноти, оскільки цей регіон відіграє стратегічно важливу роль у забезпеченні енергетичної і продовольчої безпеки та торгівлі», – резюмував Дмитро Кліменков.

Раніше АрміяInform повідомляла, що у Міноборони розповіли, як навчають працівників ТЦК та СП.

https://armyinform.com.ua/2024/02/26/vidnovlennya-kontrolyu-krymu-strategichne-zavdannya-ukrayiny-minoborony/