Відповідь ЗСУ на обстріл російськими окупантами Гранітного. Коментують військові експерти

Засоби масової інформації та соціальні медіа нині жваво обговорюють відповідь ЗСУ на обстріл російськими окупантами Гранітного, під час якого загинув український військовий Георгій Халіков. АрміяInform звернулась до фахівців із військової тематики з проханням прокоментувати  обставини цих подій та їхні ймовірні наслідки.

Військовий експерт Олег Жданов:

[embedded content]

«Безпілотні літальні апарати не прописані ніде. І сьогодні в тому контексті для збереження життя і запобіганню порушенню перемир’я ми можемо їх використовувати. Тому це дуже потужний політичний крок. Я би сказав, навіть політичне рішення для застосування військового озброєння. На сьогоднішній день офіційно весь світ знає, що в них немає авіації. Якщо Росія застосує авіацію або ракетні війська, то це буде означати  її пряме втручання, і вона автоматично стане стороною конфлікту, чого вона не може допустити. Тому тут ми захищені».

«Якщо Росія застосує авіацію або ракетні війська, то це буде означати  її пряме втручання, і вона автоматично стане стороною конфлікту, чого вона не може допустити. Тому тут ми захищені»

читайте також:

Колишній заступник начальника Генштабу Збройних Сил України генерал-лейтенант запасу Ігор Романенко:

[embedded content]

«Вони нас обстрілюють, гинуть наші військові. Російсько-окупаційні війська зухвало розгорнули свої батареї, без маскування, порушуючи всі військові вимоги, обстрілювали позиції українських військових і були переконані у власній безкарності. Коли ми завдали удару, в паніці розбіглася не тільки ця обслуга гармати, яка зірвалася, але й сусідні розрахунки, які стояли поруч. У росіян вже є подібний негативний досвід у Лівії, коли вони полізли на американців. Тоді американська сторона, коли отримала інформацію від росіян, що їх там немає, завдала удару та за пів години знищила понад сотню російських найманців.

Досвід військових конфліктів та війн демонструє, що тактика бойового застосування високоточного озброєння змінюється та переходить з наземного середовища в повітряне та космічне

читайте також:

Досвід військових конфліктів та війн демонструє, що тактика бойового застосування високоточного озброєння змінюється та переходить з наземного середовища в повітряне та космічне. Ця тенденція спостерігається у збройних силах найбільш розвинутих держав світу. Розуміючи цю важливість, вище військово-політичне керівництво держави та ЗСУ ухвалило рішення щодо закупівлі та розробки безпілотних авіаційних комплексів та наземних роботизованих комплексів».

https://armyinform.com.ua/2021/10/vidpovid-zsu-na-obstril-rosijskymy-okupantamy-granitnogo-komentuyut-vijskovi-eksperty/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *