«Війна змінила наше життя, але не змінила нас…»

Ще 23 лютого Ірина та її чоловік Олег були звичайними підприємцями. Їхній бізнес із текстилю не мав нічого спільного з війною чи армією. Але вибухи російських ракет, що розбудили всіх дніпрян зранку 24 лютого докорінно змінили життя їхньої родини. Відправивши своїх дітей та онуків у евакуацію, Олег одягнув військовий однострій і прийняв командування одним із військових підрозділів. А Ірина, залишившись у місті, вирішила всіма можливими способами допомагати Збройним Силам України.

− Усе життя ми прикрашали оселі українців, офіси, театри та культурні центри, − розповідає Ірина. – Виготовляли авторські штори, ламбрекени та багато іншого. Однак тепер були змушені докорінно змінити своє виробництво.

Нині верстати, які до того робили розкрій унікальних робіт цієї родини, почали шити плитоноски. Окрім цього, Ірина як творча натура розпочала виготовляти свої унікальні шеврони для воїнів ЗСУ.

− Усе розпочалося з того, що виявився певний дефіцит знаків розрізнення у хлопців у підрозділі мого чоловіка, − каже майстриня. – Тому я спробувала робити це на наших верстатах. І в нас усе вийшло.

Дуже швидко вона виготовила близько тисячі шевронів, які безкоштовно віддала воїнам.

− Тепер я думаю, що зможу розширити свою лінійку шевронів із патріотичною тематикою, − продовжила майстриня. – Адже люди мають бажання  додати до свого одягу якийсь незвичний патріотичний символ. До того ж це не лише демонструє оточуючим своє ставлення до України, але й показує, що навколо нас багато тих, хто прагне жити у вільній та незалежній державі.

Кожен охочий може звернутися до Ірини з проханням виготовити унікальний шеврон за власним ескізом. Звичайно, першими в черзі будуть військові підрозділи, які прагнуть мати свої унікальні знаки розрізнення.

− Війна змінила наше життя, але не змінила нас, − каже Ірина. – Усі ми робимо те, що наближає нашу перемогу. І я бажаю кожному воїну повернутись додому живим і здоровим, а кожній родині − дочекатись своїх рідних. Разом ми переможемо!

[embedded content]

Фото і відео автора.

https://armyinform.com.ua/2022/08/01/vijna-zminyla-nashe-zhyttya-ale-ne-zminyla-nas/