Війська росармії дев’ять разів застосували хімічну зброю проти ЗСУ на Запорізькому напрямку

Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Березня 2024, 13:28

На Запорізькому напрямку російські окупаційні війська за останню добу дев’ять разів скинули хімічну зброю на позиції українських захисників. 

Про це повідомив в ефірі телемарафону «Єдині новини» речник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку капітан Дмитро Лиховій.

«За минулу добу ворог вчинив загалом 43 бойові зіткнення, що теж є певним зниженням. Також росіяни вчинили 950 обстрілів, зокрема, у цьому числі зараховано дев’ять одразу скидів із безпілотників хімічних речовин в гранатах сльозогінно-задушливої дії. Це є порушенням конвенції про застосування хімічної зброї», — сказав він.

За його словами, засіб, який скинули росіяни, схожий на той, що застосовується поліцією для розгону мітингів. Речник додав, що окупанти вже не вперше використовують цю речовину на фронті.

«Маємо одразу дев’ять скидів за добу. Майже всі вони у Запорізькій області на Запорізькому напрямку», — додав Дмитро Лиховій.

Як повідомляла АрміяInform, на Куп’янському напрямку ворог зменшив кількість атак, на Лиманському — перегруповується.

https://armyinform.com.ua/2024/03/03/vijska-rosarmiyi-devyat-raziv-zastosuvaly-himichnu-zbroyu-proty-zsu-na-zaporizkomu-napryamku/