Військові історики презентували столичним кадетам власні виставкові проєкти

Прочитаєте за: 2 хв. 6 Лютого 2024, 16:56

У приміщенні київського Ліцею № 23 «Кадетський Корпус» імені Володимира Великого з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулась презентація виставкових проектів Центру досліджень воєнної історії Збройних Сил України.

Під час тематичного тижня, присвяченого історії Українського війська та сучасним Збройним Сил України, учнівська молодь матиме змогу ознайомитись з виставками Центру.

Військові історики також проводитимуть кадетам лекції-екскурсії, під час яких вихованці ліцею дізнаються про цікаві факти та події з історії мілітарних формувань України та сучасного війська.

Полковник Віталій Бідний

У розмові з кореспондентами АрміяInform полковник Віталій Бідний, тимчасово виконуючий обов’язки начальнику Центру досліджень воєнної історії Збройних Сил України, розповів, що одним із напрямків діяльності є проведення заходів щодо посилення військово-патріотичного виховання, особливо молоді, а також популяризація та поширення інформації про ЗСУ.

— Саме тому сьогодні в цьому навчальному закладі ми проводимо низку виставкових проектів, присвячених історії України, її Збройних Сил, сучасної українсько-російської війни. Наш Центр проводив подібні виставки в інших навчальних закладах, в інших містах — Луцьку, Ковелі, Харкові. Ці заходи отримують великий відгук від учнів, викладачів, допомагають викладачам в їхній роботі.

Виставка триватиме два тижні, але співпрацю з кадетським корпусом буде продовжено.

Полковник Віталій Бідний зазначив, що діяльність, яку активно впроваджує Центр, сприяє не лише консолідації суспільства навколо загальнодержавних цінностей, а й поширенню фактів з історичного минулого України, відомостей про історичні традиції Збройних Сил України та їхній бойовий шлях у боротьбі з російським агресором.

Військові історики презентували три виставкові проєкти — «Сучасне військо крізь призму минулого», «Лютий: Грані незламності», «Волю вільних не зламати».

Виставки познайомлять кадетів зі зв’язком поколінь борців за незалежність України та розкажуть про те, що об’єднує сучасне українське військо з героями, які боролися за ці ж ідеали в минулому.

Також вихованці ліцею дізнаються про героїчну боротьбу українського народу проти російської агресії та оборону 10 українських міст, які були нагороджені Почесною відзнакою Президента України «Місто-герой України».

https://armyinform.com.ua/2024/02/06/vijskovi-istoryky-prezentuvaly-stolychnym-kadetam-vlasni-vystavkovi-proyekty/