Військові моряки отримали 15 нових автомобілів

Завдяки зусиллям БФ «Повернись живим» Військово-Морські Сили ЗС України отримали нові автомобілі, які будуть здійснювати забезпечення діяльності військових моряків на півдні країни.

− Фонд «Повернись живим» займається компетентною та масштабною допомогою ЗСУ. Ми намагаємось сконцентрувати увагу на окремому підрозділі або окремому напрямку. Якраз один із таких напрямків – це забезпечення транспортними засобами з метою підвищити мобільну компоненту наших військових, що впливає на хід бойових дій. Тому ми ухвалили рішення не передавати машини по одній-дві на підрозділ, а акумулювали всі потужності й закупили партію автомобілів для підрозділів ВМС, − говорить керівник військового напрямку БФ «Повернись живим» Андрій Римарук.

Крім того, представник фонду відмітив чітку співпрацю фонду і командування.

− Командування за нашої ініціативи подало зміни до штату, щоб у підрозділах була можливість використовувати ці машини. Ми пролобіювали це питання в Генеральному штабі і, після ухвалення рішення, закупили автомобілі й одночасно закрили потребу. Наступним кроком буде забезпечення бригад морської піхоти ВМС, − повідомив Андрій Римарук.

Варто додати, що БФ також поставив понад 200 одиниць портативних радіостанцій Моторола.

− Це вперше машини дають корабелам, але з приходом ворога в нас збільшилась кількість задач, відповідно − розширився периметр пунктів базування кораблів, тому транспорт, який забезпечує повсякденну діяльність, дуже необхідний для виконання поставлених завдань,  − зазначив командувач ВМС ЗСУ віцеадмірал Олексій Неїжпапа.

Очільник національного флоту також подякував українському народу та усім, хто підтримує та допомагає прискорити нашу перемогу.

− Сьогодні ворог не наближається до наших берегів ближче ніж на 150 км. ВМС ЗС України тримає під контролем територіальні води і виключно економічну морську зону північно-західної частини Чорного моря, яка становить 25 тис. кв. км. Це площа Одеської та Харківської область разом взятих. Але б ми не змогли цього зробити, якби поруч з нами не було наших друзів, побратимів з інших видів, родів військ, волонтерських організацій. Ми – одна велика родина, і тому перемога обов’язково буде за нами, − додав командувач.

Після офіційної частини віцеадмірал Олексій Неїжпапа вручив пам’ятний знак командувача, який буде прикрашати стіни офісу БФ, та нагороду «За сприяння ВМС ЗС України».

Зі свого боку Римарук Андрій додав, що у планах тісна співпраця з військовими моряками та привітав усіх причетних з 30-ю річницею Військово-Морських Сил ЗС України.

Фото Автора

https://armyinform.com.ua/2022/07/03/vijskovi-moryaky-otrymaly-15-novyh-avtomobiliv/