Військові подарували казкову виставу для дітей із прифронтових населених пунктів

Про це повідомляє пресслужба Командування об’єднаних сил Збройних Сил України.

У концертній залі соляної шахти міста Соледар відбулася унікальна вистава. На сцені актори Чернігівського обласного театру ляльок імені О. Довженка з музичною казкою «Зимові пригоди крукоруків» — музиканти та представники національного мистецького проєкту «Артперемир’я», у залі — звичайні діти, але з населених пунктів, які наближені до лінії зіткнення.

Так, на території Донецької та Луганської областей тривають новорічно- різдвяні заходи, які організувало Командування об’єднаних сил Збройних Сил України.

Зокрема, черговий етап акції, провідний меседж, якої залишається незмінним —  «Із турботою про майбутнє», відбувся на глибині близько 300 метрів у соляній шахті Соледара за сприяння командувача генерал-лейтенанта Сергія Наєва.

— Ці діти потребують особливої уваги та турботи, адже їм доводиться зростати і розвиватися в умовах війни, — наголосив командувач. — Саме тому наша мета — мінімізувати наслідки пережитих подій за допомогою театрального мистецтва.

За словами генерал-лейтенанта Сергія Наєва, відвідуючи такі вистави, діти отримують нові емоції й позитивні враження.

— Ми сподіваємося, що сприяємо відродженню зруйнованого бойовими діями дитячого культурного життя та розвитку національно-патріотичного виховання. Ці діти — наше майбутнє й наша мотивація. Заради них ми готові на нові звершення і перемоги, — підкреслив командувач.

Зазначимо, що під час святкових заходів 3000 маленьких українців з прифронтових населених пунктів Мар’їнка, Попасна, Гірське, Новомихайлівка, Новолуганське, Світлодарськ, Парасковіївське, Миронівський, Красногорівка та інших долучаться до свята. Діти побувають на святкових виставах, долучаться до дива театрального мистецтва та отримають від українських військових солодкі подарунки.

Керівник проєкту — офіцер Командування об’єднаних сил ЗС України Борис Кутовий. Художній керівник та куратор проєкту — відомий театральний діяч Максим Добролюбов.

Підтримку щодо проведення святкової акції «Різдвяний караван казок» надають державні та військово-цивільні адміністрації.

https://armyinform.com.ua/2022/01/15/vijskovi-podaruvaly-kazkovu-vystavu-dlya-ditej-iz-pryfrontovyh-naselenyh-punktiv/