Військові правоохоронці візьмуть участь в антитерористичних навчаннях на Київщині

Військові правоохоронці Центрального управління та Білоцерківського зонального відділення Військової служби правопорядку візьмуть участь в антитерористичних навчаннях на Київщині. Силовики в кілька етапів відпрацьовуватимуть протидію диверсійним проявам на військових об’єктах.

Як інформує Військова служба правопорядку у Збройних Силах України, тактико-спеціальні навчання в місті Києві та Київській області проводитимуться з 14 по 16 вересня.

Заплановані заходи відбуватимуться на території Білоцерківського та Обухівського районів Київської області.

Під час проведення навчань можливе тимчасове обмеження руху транспортних засобів і пішоходів та перевірка документів, що посвідчують особу.

У заходах братимуть участь підрозділи СБУ, Національної гвардії України, Національної поліції, Військової служби правопорядку у ЗС України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, командування військової частини, представники органів влади та управління Київської області.

https://armyinform.com.ua/2021/09/vijskovi-pravoohoronczi-vizmut-uchast-v-antyterorystychnyh-navchannyah-na-kyyivshhyni/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *