Викрито підприємця, який продавав позашляховики ЗСУ, ввезені як гумдопомога

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури викрито громадянина України, який користуючись запровадженням в країні воєнного стану намагався продати транспортні засоби, які були ввезені на територію України як гуманітарна допомога для потреб Збройних Сил України.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Згідно з матеріалами слідства, власник СТО, маючи у своєму розпорядженні два автомобіля польської реєстрації, які відповідно Декларації про перелік товарів, що визнаються гуманітарною допомогою, були ввезені в Україну з метою подальшої передачі для потреб однієї з військових частин, організував їх продаж.

Так, 02 червня після огляду транспортних засобів покупцем, чоловік отримав завдаток у сумі 400 дол. США. У подальшому після проведення ремонту автомобілів та отримання другої частини коштів у сумі 6 100 дол. США чоловіка затримали у порядку ст. 208 КПК України.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

https://armyinform.com.ua/2022/06/16/vykryto-pidpryyemczya-yakyj-prodavav-pozashlyahovyky-zsu-vvezeni-yak-gumdopomoga/