Володимир Зеленський: Додаємо наших сил на Харківські напрямки і по всій лінії фронту

Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Травня 2024, 21:36

У Силах оборони розуміють обсяг сил окупанта і його задум під час спроби розширити операції проти України, в тому числі на Харківщині.

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні.

«Наші воїни, наша артилерія, наші дрони дають відповідь окупанту. Я вдячний кожному нашому солдату, кожному сержанту, кожному офіцеру, які саме так захищають наші позиції, як потрібно», — сказав Володимир Зеленський.

Президент наголосив, що йде посилення наших підрозділів і на Харківські напрямки, і по лінії нашого державного кордону.

«І по всій лінії фронту будемо незмінно знищувати окупанта саме так, щоб зірвати будь-які російські наступальні наміри. Сьогодні мені і вранці, і ввечері доповідав Головком, постійно на звʼязку і з міністром оборони — все необхідне для захисту наших позицій забезпечуємо», — сказав він.

Глава держави додав, що все залежить від стійкості наших воїнів, і кожен, хто тримає позиції зараз, зберігає позиції всієї України.

«Важливо, щоб партнери підтримували наших воїнів і українську стійкість вчасним постачанням. Дійсно вчасним. Пакет, який дійсно допомагає, — це привезена в Україну зброя, а не лише оголошення пакету. Я дякую кожному лідеру, який сприймає ситуацію саме так», — сказав Володимир Зеленський.

https://armyinform.com.ua/2024/05/10/volodymyr-zelenskyj-dodayemo-nashyh-syl-na-harkivski-napryamky-i-po-vsij-liniyi-frontu/