Володимир Зеленський приділив особливу увагу боям на Харківщині

Прочитаєте за: 2 хв. 12 Травня 2024, 19:41

Президент України Володимир Зеленський прокоментував бойову обстановку в Харківській області.

Про це йдеться в його зверненні.

«Особлива увага – Харківщині. Тривають оборонні бої, жорстокі бої на значній частині нашої прикордонної смуги. Є села, які фактично із «сірої зони» стали зоною ведення бойових дій, і окупант намагається в частині з них закріпитись, частину просто використати для подальшого просування», — розповів Володимир Зеленський.

Він подякував українським воїнам, які втримують позиції та знищують окупанта.

«Артилерія, дрони — усі, хто задіяний, і задіяний влучно, — я вам дякую. Завдання наше очевидне: треба завдати окупанту якнайбільших втрат», — зазначив Президент України.

Водночас, за його словами, незмінна увага також і до інших напрямків бойових дій — не менш загострені зараз донецькі напрямки.

«Власне, задум ударів на Харківщині в тому, щоб розтягнути наші сили та підважити моральну, мотиваційну основу здатності українців захищатися. Покровський напрямок попри все – найбільш жорсткий. Тільки за цю добу саме на Покровському напрямку було вже 30 бойових зіткнень. Також жорсткі Лиманський, Времівський напрямки, Краматорський, Куп’янський», — заявив Володимир Зеленський.

За його словами, українські воїни достойно відповідають окупанту і роблять усе можливе, часто й неможливе, щоб стримувати російські штурми і відповідати — відповідати окупанту вогнем.

Як повідомляла АрміяInform, 12 травня 2024 року Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський заявив, що цього тижня обстановка на Харківщині суттєво загострилась.

https://armyinform.com.ua/2024/05/12/volodymyr-zelenskyj-prydilyv-osoblyvu-uvagu-boyam-na-harkivshhyni/