Володимир Зеленський: Світ проспав відродження нацизму — о 5-й ранку 24 лютого 2022 року

Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Травня 2024, 9:11

Президент України Володимир Зеленський зробив заяву з нагоди Дня памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Звернення оприлюднено, зокрема, в телеграм-каналі Президента України.

«Світ проспав відродження нацизму – о 5-й ранку 24 лютого 2022 року. І сьогодні всі, хто пам’ятає Другу світову та дожив до наших днів, відчувають дежавю», — заявив Володимир Зеленський.

Він нагадав наслідки широкомасштабного вторгнення російських окупантів в Україну: битва за Київ, бомбардування Харкова, Одеси, Дніпра, масові могили, депортація дітей, фільтраційні табори, колонії для полонених.

За словами Президента України, сторінки з підручників про Другу світову росія повернула в заголовки світових ЗМІ, доводячи з кожним новим злочином: нацизм відродився. Тільки з новим маркуванням: «Сделано в россии».

«Зупинити це, як і в 1945-му, здатен тільки об’єднаний вільний світ. Об’єднаний в антипутінську коаліцію. Не словами, а діями здатний зупинити нацистів москви, не дати новому злу поширитись на весь Європейський континент, а згодом і на весь світ. Довести відданість словам «Ніколи знову!», щоб «Ніколи знову!» знову було актуальним», — заявив Володимир Зеленський.

Як повідомляла АрміяInform, Володимир Зеленський відреагував на масований ракетний удар росіян по Україні 8 травня 2024 року.

https://armyinform.com.ua/2024/05/08/volodymyr-zelenskyj-svit-prospav-vidrodzhennya-naczyzmu-o-5-j-ranku-24-lyutogo-2022-roku/