Ворог продовжує перешкоджати відновленню цивільної інфраструктури в районі ООС

Українська сторона СЦКК забезпечує гарантії безпеки під час реалізації заявок підприємств на проведення ремонтно-відновлювальних робіт вздовж лінії розмежування, повідомляє пресслужба операції Об’єднаних сил.

Так, з 31 травня по 6 червня 2021 року від керівників підприємств та органів місцевого самоврядування, розташованих на підконтрольній Україні території та тимчасово окупованих територіях, до УС СЦКК надійшло 24 заявки на отримання гарантій безпеки та забезпечення дотримання режиму «тиші» під час проведення ремонтно-відновлювальних робіт на об’єктах цивільної інфраструктури регіону (проведення робіт на підконтрольній Україні території 6, на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській області 18). 70% заявок були надані для проведення робіт з ремонту системи водопостачання.

Протягом тижня забезпечено дотримання режиму припинення вогню на Донецькій фільтрувальній станції, безпечний проїзд працівників та перевезення вантажів до ДФС у районі населеного пункту Авдіївка Донецької області.

Окрім цього, УС СЦКК забезпечила гарантії безпеки під час проїзду персоналу та переміщення вантажів, проведення ремонтно-відновлювальних робіт на тимчасово окупованій території Донецької області в населеному пункті Василівка. А також проведення робіт з очищення мулових майданчиків центральних очисних споруд м. Горлівка.

Під час цих робіт на об’єктах цивільної інфраструктури порушень наданих гарантій безпеки та дотримання режиму припинення вогню не зафіксовано.

Наголошується, що тривалий час, включно зі звітним періодом, збройні формування РФ та її найманці не надають гарантії безпеки та дотримання режиму «тиші» для проведення робіт за заявками підприємств, що розташовані на підконтрольній Україні території, надісланими раніше. 

Наразі неможливе проведення ремонтно-відновлювальних робіт на важливих об’єктах інфраструктури регіону. Зокрема, водопроводу в районі КПВВ «Золоте», систем електропостачання в населених пунктах Новолуганське, Новоселівка, Троїцьке, автомобільного мосту в районі населеного пункту Роти, автомобільної інфраструктури в населеному пункті Водяне та низки об’єктів залізничної інфраструктури.

Водночас Командування операції Об’єднаних сил докладає максим зусиль для забезпечення комфортного та безпечного проживання мешканців населених пунктів по обидва боки лінії розмежування.

https://armyinform.com.ua/2021/06/vorog-prodovzhuye-pereshkodzhaty-vidnovlennyu-czyvilnoyi-infrastruktury-v-rajoni-oos/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *