Ворог використовує територію білорусі для перекидання ДРГ в Україну – Генштаб ЗСУ

Ситуація щодо російського вторгнення

Розпочалася сто шістдесят перша доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. За оперативною інформацією станом 06.00 03.08.2022 щодо російського вторгнення, противник продовжує завдавати авіаційних та ракетних ударів по цивільних об’єктах на територіїУкраїни.

На Волинському та Поліському напрямках проведено тренування зі зв’язку генерального штабу збройних сил республіки білорусь. Окупанти продовжують використовувати територію республіки білорусь для перекидання диверсійно-розвідувальних груп на територіюУкраїни.

На Сіверському напрямку противник здійснював обстріли позицій наших військ зі ствольної артилерії. Веде повітряну розвідку в прикордонних районах Чернігівської та Сумської областей. Відзначається робота ворожих засобів радіоелектронної боротьби.

На Слобожанському напрямку противник веде бойові дії з метою утримання зайнятих рубежів та недопущення наступу підрозділів Сил оборони.

https://armyinform.com.ua/2022/08/03/vorog-vykorystovuye-terytoriyu-bilorusi-dlya-perekydannya-drg-v-ukrayinu-genshtab-zsu/