Ворожий піхотинець з Луганщини здався в полон і розповів про масову мобілізацію в окупації

Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Травня 2024, 18:37

Піхотинець, який народився у Луганській області України, але був мобілізований до російської армії, здався в полон і розповів про масову мобілізацію в окупації.

Про це йдеться у відео прикордонників, які взяли в полон цього піхотинця.

«Наші прикордонники взяли в полон жителя окупованого Донбасу, якого росіяни мобілізували в лютому 2024 року. Той сам подолав шлях у кілька кілометрів та випадково вийшов на позиції бійців бригади “Помста”», — повідомили прикордонники.

За їхніми словами, полонений розповів їм, як його забрали в російську армію, і при цьому не забезпечили ані бронежилетом, ані шоломом.

Розповів, що луганських, донецьких, маріупольських — всіх місцевих помобілізовували і відправили на штурми.

«Кинули на м’ясо… Я скрізь чужий», — передає слова полоненого один з українських прикордонників.

У квітні 2024 року Львівський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (ОТЦК та СП) спільно з Львівською міською радою створили відеоролик про «альтернативну реальність» співбесід чоловіків до війська.

Слоган кампанії – «Якщо не долучитись до свого війська, доведеться воювати у чужому. Ставай на захист України сьогодні!».

[embedded content]

https://armyinform.com.ua/2024/05/13/vorozhyj-pihotynecz-z-luganshhyny-zdavsya-v-polon-i-rozpoviv-pro-masovu-mobilizacziyu-v-okupacziyi/